Septembris 2022  
P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Projekts "Palasi man grāmatiņu"

                                                      Projekts “Palasi man grāmatiņu”

 

     Projekta "Erasmus" mācību pieredzes apmaiņas braucienā "Zaķīšu" grupas audzinātājas Ildze un Valentīna iedvesmojās no Igaunijas pirmsskolas izglītības iestādes un vēlējās arī mūsu bērnu dārzā ieviest jauninājumu - grupas bibliotēkas izveidošanu.

     14.septembrī mūsu iestādē viesojās pārstāve no bibliotēkas “Vecliepājas rūķis” un pastāstīja, kuras grāmatas būtu piemērotas tieši mūsu audzēkņiem.

    Pateicoties vecāku iesaistei bērnu dārza bibliotēkas izveidošanā, grāmatas tiks sagādātas visām iestādes grupām!

                               Paldies par sadarbību!

                                             

Drošības diena

 

 

          Septembris ir mēnesis, kad skolnieki un bērnu dārza audzēkņi atgriežas savās mācību iestādēs, tāpēc ir svarīgi atcerēties drošības noteikumus uz ielas. 20.septembrī pie mums iestādē viesojās Valsts Policijas pārstāve, kura kopā ar bērniem atkārtoja noteikumus pārvietojoties ar velosipēdu un automašīnu,  drošības noteikumus uz ielas un rotaļu veidā pārbaudīja bērnu spēju koncentrēties luksofora gaismām. Pasākuma noslēgumā pie bērniem ienāca arī Runcis Rūdis, kurš bija pārbaudījis vai “Kriksīša” rotaļu laukumi ir droši un kārtīgi. Ciemiņi bērniem uzdāvināja zīmuļus un grāmatzīmes. Būsim uzmanīgi uz ceļa!

Draudzības diena

 16.septembrī mūsu iestādē norisinājās Draudzības diena. Bērni kopā ar vecākiem gāja rotaļās, pildīja atraktīvus sporta uzdevumus un pasākuma noslēgumā visi cienājās ar cepumiem un tēju. Paldies par kopā pavadīto laiku!

      

Zinību diena